29.11.2020

1. Rozpoczynamy Adwent – okres liturgiczny przygotowujący nas do Uroczystości Narodzenia Pańskiego.
2. We wtorek zmiana tajemnic dla Żywego Różańca – intencja na grudzień: Aby nasza osobista relacja z Jezusem Chrystusem żywiła się Słowem Bożym i życiem modlitwy.
3. Ze względu na stan epidemiczny (zgodnie ze wskazaniami biskupa elbląskiego) w tym roku nie organizujemy rekolekcji adwentowych oraz nie odbędzie się wizyta duszpasterska – kolęda. Odwołane są także odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w I piątek miesiąca.
4. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Adam Wittstock. Pomódlmy się w Jego intencji oraz za zmarłych z naszych rodzin i parafii: „Wieczny odpoczynek...”.