1. Dziś zbiórka na cele inwestycyjne parafii. Dziękuję: darczyńcom za złożone ofiary, Radnym Parafii za przeprowadzenie kolejnej zbiórki.
  2. W czasie wakacji kancelaria parafialna jest nieczynna. W sprawach pilnych proszę o kontakt telefoniczny.
  3. Jutro i we wt. mszy św. nie będzie.
  4. W śr. msza św. o 17:00 zakończona nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy.
  5. W czw. od godz. 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi, zakończona modlitwą w intencji małżeństw i rodzin. Po nabożeństwie msza św.
  6. W pt. msza św. o 17:00 zakończona koronką do Bożego Miłosierdzia.
  7. W sb. msza św. o godz. 17:00.
  8. Zapraszam moich parafian do wyruszenia na tegoroczną Elbląską Pielgrzymkę Pieszą na Jasną Górę. Grupa pielgrzymkowa ze Sztumu wyrusza 29 lipca i w tym dniu przychodzi do nas na obiad. Na Jasną Górę pielgrzymi docierają 11 sierpnia.
  9. Zapraszam także do wzięcia udziału w pielgrzymce rowerowej z Elbląga na Jasną Górę, która trwać będzie w dniach 5 – 11 sierpnia. Bliższe informacje znajdują się na plakacie w przedsionku kościoła, a dokładne szczegóły dotyczące tej pielgrzymki otrzymamy u organizatora Ks. Krzysztofa Sękuły.
  10. Jest nowy „Gość Niedzielny” za 10 zł. Zapraszam do lektury.
  11. Intencje mszy świętych: Msza Św. i nabożeństwa