25.10.2020

1. Z powodu pandemii renowacja Misji świętych została odwołana.
2. W ubiegłą niedzielę przedstawiciele Rady Parafialnej zebrali na potrzeby gospodarcze parafii 2470 zł. Dziękuję także wszystkim rodzinom, które w czasie pandemii wsparły finansowo parafię dokonując przelewu na konto bankowe. Wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne: „Bóg zapłać”.
3. Za tydzień zmiana tajemnic dla Żywego Różańca – intencja na listopad: O miłosierdzie Boże dla dusz w czyśćcu.
4. W niedzielę, 1 listopada, przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Po Mszy świętej o godz. 11 odmówimy w kościele modlitwę różańcową za zmarłych. Tradycyjnej procesji na cmentarzu w tym roku nie będzie!
5. W następny poniedziałek, 2 listopada, przypada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msza święta będzie sprawowana w tym dniu o 9 i 17.
6. W listopadzie Różaniec za zmarłych połączony z wypominkami będziemy odmawiać w dni powszednie o 16.30, a w niedziele po Mszy świętej o 11.